e-car.lv
close

T: +371 20857777

E: info@e-car.lv

LV
EN
car-rental

Apmaksa / Atcelšana

Rezervācija un pakalpojuma apmaksa | Rezervācijas atcelšana | Distances līgums

Rezervācija un pakalpojuma apmaksa.

1. Izvēlieties automašīnas nomas periodu, saņemšanas un nodošanas vietu. Ievadiet Atlaides kodu, ja esiet E-CAR pastāvīgais klients.

2. Izvēlieties automašīnas klasi un modeli.

3. Izvēlieties E-CAR papildaprīkojumu vai papildpakalpojumu, ja nepieciešams.

4. Izvēlieties vai rezervēsiet un apmaksāsiet automašīnas nomu kā privātpersona vai juridiska persona. Aizpildiet rezervācijas veidlapu. Piezīmēs norādiet precīzu automašīnas saņemšanas/nodošanas vietu, (ja saņemšanas un/vai nodošanas vietā esiet atzīmējis “A” vai “B” zonu).

5. Izvēlieties, vai apmaksu veiksiet ar bankas pārskaitījumu (Rēķins par E-CAR auto nomas pakalpojumu izmantošanu tiks nosūtīts vienas dienas laikā E-CAR darba laikā. Rēķina apmaksa jāveic 24 stundu laikā no rēķina saņemšanas), ar Swedbank Bank Link tiešsaistes maksājumu, vai VISA vai MASTERCARD kredītkarti.

visa-mastercard

6. E-CAR Jums nekavējoties nosūtīts rezervācijas apstiprinājumu, kā arī rēķinu (Rēķins par E-CAR auto nomas pakalpojumu izmantošanu tiks nosūtīts vienas dienas laikā E-CAR darba laikā).

NB! Personai uz kuras vārda ir veikta rezervācija IR JĀBŪT tai personai, kuras bankas kredītkarte ir tikusi izmantota, veicot maksājumu, un kura izmantos nomāto automašīnu. Ja maksāsiet ar bankas pārskaitījumu, automašīna skaitīsies rezervēta tikai pēc rēķina apmaksas, par ko E-CAR nosūtīs Jums atsevišķu e-pasta ziņojumu.

Rezervācijas atcelšana.

Automašīnas rezervāciju iespējams atcelt, aizpildot E-CAR Rezervācijas sistēmā rezervācijas atcelšanas pieteikumu. Automašīnas rezervācijas atcelšana būs bezmaksas, ja rezervācijas atcelšanas pieteikums tiks nosūtīts 7 (septiņas) pilnas dienas pirms sākotnējā automašīnas rezervācijas laika. Ja rezervācijas atcelšanas pieteikums tiks nosūtīts vēlāk nekā 7 (septiņas) pilnas dienas, bet agrāk kā 2 (divas) pilnas dienas pirms sākotnējā automašīnas rezervācijas laika, E-CAR ieturēs rezervācijas administrēšanas maksu 40% apmērā no kopējā paredzētā automašīnas nomas maksas pakalpojuma. Ja rezervācijas atcelšanas pieteikums tiks nosūtīts vēlāk kā 2 (divas) pilnas dienas pirms sākotnējā automašīnas rezervācijas laika, vai Nomnieks neieradīsies noteiktajā automašīnas nodošanas vietā un laikā, E-CAR ieturēs rezervācijas administrēšanas maksu 100% apmērā no kopējā automašīnas nomas maksas pakalpojuma.

Atcelt rezervāciju

Gadījumā, ja nomas automašīna Jums ir nepieciešama ātrāk, nekā 48 stundu laikā, veiciet zvanu E-CAR +371 20857777. Nomas pakalojumu apmaksu skaidrā naudā vai ar bankas karti ir iespējams veikt arī pie nomas automašīnas saņemšanas.

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā (www.e-car.lv) piedāvāto pakalpojumu pārdevējs SIA „SOL 1”, Reģ.Nr. LV 40003582484, juridiska adrese: Eksporta iela 3A, Rīga, LV-1010, Latvija no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam pakalpojumu (automašīnas nodošanu nomā), atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic pakalpojumu pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo pakalpojumu (t.sk. papildaprīkojuma un papildpakalpojumu, ja nepieciešams) veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par pakalpojumu, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pārdevējs nodrošina pakalpojumu piegādi (automašīnas nodošanu nomā) atbilstoši Pircēja izvēlētajai vietai un laikam, kuru Pircējs ir norādījis interneta veikala rezervācijas sistēmā.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no pakalpojuma, aizpildot interneta veikala rezervācijas sistēmā rezervācijas atcelšanas pieteikumu e-car.lv/cancel-reservation/

Pakalpojuma (automašīnas rezervācijas) atcelšana būs bezmaksas, ja Pircējs rezervācijas atcelšanas pieteikumu nosūtīs 7 (septiņas) pilnas dienas pirms sākotnējā automašīnas rezervācijas laika. Ja Pircējs rezervācijas atcelšanas pieteikumu nosūtīs vēlāk nekā 7 (septiņas) pilnas dienas, bet agrāk kā 2 (divas) pilnas dienas pirms sākotnējā automašīnas rezervācijas laika, Pārdevējs ieturēs rezervācijas administrēšanas maksu 40% apmērā no kopējā paredzētā automašīnas nomas maksas pakalpojuma. Ja Pircējs rezervācijas atcelšanas pieteikumu nosūtīs vēlāk kā 2 (divas) pilnas dienas pirms sākotnējā automašīnas rezervācijas laika, vai Pircējs neieradīsies noteiktajā automašīnas nodošanas vietā un laikā, Pārdevējs ieturēs rezervācijas administrēšanas maksu 100% apmērā no kopējā automašīnas nomas maksas pakalpojuma.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pakalpojuma (automašīnas rezervācijas) pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt pakalpojumu piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.