Auto noma lidostā Rīga

Augsta pakalpojumu kvalitāte par visizdevīgāko cenu

Rezervācija

Saņemšanas datums / laiks
Nodošanas datums / laiks
Saņemšanas vieta
Nodošanas vieta
Atlaižu
kods

Lidosta “Rīga” (RIX)

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākā lidosta Baltijā un viens no nozīmīgākajiem Baltijas un Ziemeļvalstu reģiona gaisa satiksmes centriem, kas nodrošina regulāru pasažieru satiksmi, kravu un pasta pārvadāšanu uz Eiropas un citām pasaules valstu pilsētām. Kā viens no papildus servisiem, lai lidosta spētu nodrošināt saviem klientiem pilnvērtīgas ērtības atbilstoši starptautiskiem standartiem, ir auto nomu sniegtie pakalpojumi.

Lēta auto noma lidostā “Rīga” – tas ir viens no būtiskākajiem pakalpojumiem, ko meklē tūristi, plānojot savus darījumu vai atpūtas braucienus Latvijā. Izdevīga auto noma lidostā ir svarīgs aspekts arī mūsu tautiešiem, kas dzīvo, strādā vai mācās ārvalstīs, bet laiku pa laikam apmeklē Latviju, ciemojoties pie radiem vai kārtojot sadzīves vai biznesa darīšanas. Auto noma lidostā noteikti būs visizdevīgākais un praktiskākais variants, ciemojoties Latvijā vairākas dienas vai nedēļas, salīdzinājumā ar sabiedriskā transporta vai taksometru pakalpojumu izmantošanu.

E-CAR ir labākais risinājums šādiem gadījumiem, jo piedāvājam vispiemērotāko un konkurētspējīgāko auto nomas cenu, skaidrus nomas noteikumus un godīgu attieksmi pret mūsu klientiem.

Rezervējiet izvēlēto E-CAR automašīnu mūsu rezervācijas sistēmā www.e-car.lv, vai zvanot +371 20857777, vai rakstot uz e-pastu [email protected].

E-CAR auto noma lidostā “Rīga” (RIX)

E-CAR ir viens no straujāk augošajiem auto nomas uzņēmumiem, kas sniedz pakalpojumus Rīgas lidostā, piedāvājot pilnu auto nomu pakalpojumu servisu atbilstoši labākajai praksei šajā segmentā. Apvienojot pakalpojumu kvalitāti ar visizdevīgāko cenu politiku, uzklausot klientu vēlmes un ieteikumus, E-CAR auto noma lidostā „Rīga” piesaista aizvien jaunus un jaunus klientus.

Lidosta “Rīga” ir viena populārākajām E-CAR automašīnu saņemšanas un nodošanas vietām. Ja klientiem nav īpašu prasību, ielidojot Rīgas lidostā mēs parasti piegādājam nomas automašīnas “P1 autostāvvietā” – tieši pretim lidostas galvenajai ēkai aiz taksometru stāvvietas. Lielākā daļa mūsu pastāvīgo klientu izmanto tieši šo pakalpojumu, jo ir pārliecinājušies – E-CAR automašīnas tiks piegādātas precīzi laikā, nomas cena būs visatbilstošākā automašīnas klasei un izlaiduma gadam.

Klientu ērtību labad, mēs tiešsaistes režīmā sekojam līdzi lidostas “Rīga” informācijai par atceltajiem reisiem un kavētām ielidošanām.

Maksa par automašīnas saņemšanu/nodošanu Rīgas lidostā E-CAR auto nomas darba laikā netiek piemērota, ārpus E-CAR darba laika pakalpojuma samaksa ir simboliska – 20.00 EUR (ņemot vērā, ka nereti automašīnas saņemšana/nodošana notiek vēlās nakts vai agrās rīta stundās – laikā, kad nekursē sabiedriskais transports).

E-CAR auto noma lidostā nodod klientiem transportlīdzekļus ar pilnu degvielas bāku. Atbilstoši nomas noteikumiem klientiem automašīnas arī ir jāatgriež arī ar pilnu degvielas bāku, tādēļ pievēršot uzmanību klientu ērtībām, ja nepieciešams, mēs esam gatavi saņemt automašīnas atpakaļ arī kādā no lidostai tuvākajām degvielas uzpildes stacijām. Turklāt šādos gadījumos bez papildus maksas mūsu pārstāvis Jūs un Jūsu ceļabiedrus nogādās pie lidostas “Rīga” galvenās ieejas.

Rezervējiet E-CAR automašīnu ar piegādes vietu lidostā “Rīga” un baudiet bezrūpīgas brīvdienas!

Papildaprīkojuma cenrādis

Zīdaiņu krēsliņš bērniem līdz 1 gada vecumam

Sēdeklis bērniem no 1 līdz 5 gadu vecumam

Paliktnis bērniem no 5 gadu vecumam, kuri nav vēl sasnieguši 150cm auguma garumu

GPS navigācijas sistēma

Autoledusskapis

Katras papildaprīkojuma vienības nomas maksas cena par diennaktī ir 3.00 EUR, bet ne vairāk kā 30.00 EUR par kopējo nomas periodu.

Papildpakalpojumu cenrādis

„Pick-up Service”

Piedāvājam izmantot pakalpojumu „Pick-up Service” – automašīnas piegāde un/vai nodošana atpakaļ klientam vēlamā vietā un laikā. Pakalpojuma cena ir atkarīga no laika un attāluma no Rīgas pilsētas centra.

A zona
Darba laikā – 10 EUR   |   Ārpus darba laika – 15 EUR

B zona
Darba laikā – 15 EUR   |   Ārpus darba laika – 20 EUR

NB!
Klientam izvēloties E-CAR nomas automašīnu saņemt kādā no trim norādītajām NESTE degvielas uzpildes stacijām Rīgā E-CAR darba laikā – pakalpojums ir bezmaksas. Ārpus darba laika – 10 EUR.

"Airport service"

Automašīnas piegāde un/vai nodošana atpakaļ Rīgas lidostā, stāvvietā „P 1” . Pakalpojuma cena ir atkarīga no laika, kurā vēlaties saņemt vai nodot automašīnu. “P 1” stāvvietas izmaksas apmaksā E-CAR.

Darba laikā – bez maksas   |   Ārpus darba laika 20 EUR

Izvērtējot katru individuālo pieprasījumu, piedāvājam izmantot arī personīgā šofera un transfēra pakalpojumus. 

Izbraukšana ārpus Baltijas valstīm

Papildpakalpojuma izmaksas ir 70 EUR par visu nomas periodu, neatkarīgi no dienu skaita.

Papildus autovadītājs

Papildpakalpojuma izmaksas ir 20 EUR par visu nomas periodu, neatkarīgi no dienu skaita.

Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%.

auto noma lidostā (auto noma Rīgas lidostā), autonoma lidostā (autonoma Rīgas lidostā), auto īre lidostā (auto īre Rīgas lidostā), automašīnu noma lidostā Rīga (automašīnu īre lidostā Rīga)