e-car.lv
close

T: +371 20857777

E: info@e-car.lv

LV
EN
auto noma lidostā Rīga

Lidosta "RIX"

Auto noma lidostā "Rīga"

Veic rezervāciju

Vai, ja nomu nepieciešams uzsākt atrāk kā pirms 48 stundām, zvani +371 20857777

auto-rezervācija

Kad dosies ceļā?

auto-rezervācija

Laiks

auto-rezervācija

Kad nodosi auto?

auto-rezervācija

Laiks

auto-rezervācija
auto-rezervācija

Saņemšanas vieta

auto-rezervācija
auto-rezervācija
auto-rezervācija

Nodošanas vieta

auto-rezervācija

Rezervēt Auto

Lidosta “Rīga” (RIX)

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākā lidosta Baltijā un viens no nozīmīgākajiem Baltijas un Ziemeļvalstu reģiona gaisa satiksmes centriem, kas nodrošina regulāru pasažieru satiksmi, kravu un pasta pārvadāšanu uz Eiropas un citām pasaules valstu pilsētām. Kā viens no papildus servisiem, lai lidosta spētu nodrošināt saviem klientiem pilnvērtīgas ērtības atbilstoši starptautiskiem standartiem, ir auto nomu sniegtie pakalpojumi.

Lēta auto noma lidostā “Rīga” – tas ir viens no būtiskākajiem pakalpojumiem, ko meklē tūristi, plānojot savus darījumu vai atpūtas braucienus Latvijā. Izdevīga auto noma lidostā ir svarīgs aspekts arī mūsu tautiešiem, kas dzīvo, strādā vai mācās ārvalstīs, bet laiku pa laikam apmeklē Latviju, ciemojoties pie radiem vai kārtojot sadzīves vai biznesa darīšanas. Auto noma lidostā noteikti būs visizdevīgākais un praktiskākais variants, ciemojoties Latvijā vairākas dienas vai nedēļas, salīdzinājumā ar sabiedriskā transporta vai taksometru pakalpojumu izmantošanu.

E-CAR ir labākais risinājums šādiem gadījumiem, jo piedāvājam vispiemērotāko un konkurētspējīgāko auto nomas cenu, skaidrus nomas noteikumus un godīgu attieksmi pret mūsu klientiem.

Rezervējiet izvēlēto E-CAR automašīnu mūsu rezervācijas sistēmā www.e-car.lv/, vai zvanot +371 20857777, vai rakstot uz e-pastu info@e-car.lv.

E-CAR auto noma lidostā “Rīga” (RIX)

E-CAR ir viens no straujāk augošajiem auto nomas uzņēmumiem, kas sniedz pakalpojumus Rīgas lidostā, piedāvājot pilnu auto nomu pakalpojumu servisu atbilstoši labākajai praksei šajā segmentā. Apvienojot pakalpojumu kvalitāti ar visizdevīgāko cenu politiku, uzklausot klientu vēlmes un ieteikumus, E-CAR auto noma lidostā „Rīga” piesaista aizvien jaunus un jaunus klientus.

Lidosta “Rīga” ir viena populārākajām E-CAR automašīnu saņemšanas un nodošanas vietām. Ja klientiem nav īpašu prasību, ielidojot Rīgas lidostā mēs parasti piegādājam nomas automašīnas “P1 autostāvvietā” – tieši pretim lidostas galvenajai ēkai aiz taksometru stāvvietas. Lielākā daļa mūsu pastāvīgo klientu izmanto tieši šo pakalpojumu, jo ir pārliecinājušies – E-CAR automašīnas tiks piegādātas precīzi laikā, nomas cena būs visatbilstošākā automašīnas klasei un izlaiduma gadam.

Klientu ērtību labad, mēs tiešsaistes režīmā sekojam līdzi lidostas “Rīga” informācijai par atceltajiem reisiem un kavētām ielidošanām.

Maksa par automašīnas saņemšanu/nodošanu Rīgas lidostā E-CAR auto nomas darba laikā netiek piemērota, ārpus E-CAR darba laika pakalpojuma samaksa ir simboliska – 20.00 EUR (ņemot vērā, ka nereti automašīnas saņemšana/nodošana notiek vēlās nakts vai agrās rīta stundās – laikā, kad nekursē sabiedriskais transports).

E-CAR auto noma lidostā nodod klientiem transportlīdzekļus ar pilnu degvielas bāku. Atbilstoši nomas noteikumiem klientiem automašīnas arī ir jāatgriež arī ar pilnu degvielas bāku, tādēļ pievēršot uzmanību klientu ērtībām, ja nepieciešams, mēs esam gatavi saņemt automašīnas atpakaļ arī kādā no lidostai tuvākajām degvielas uzpildes stacijām. Turklāt šādos gadījumos bez papildus maksas mūsu pārstāvis Jūs un Jūsu ceļabiedrus nogādās pie lidostas “Rīga” galvenās ieejas.

Rezervējiet E-CAR automašīnu ar piegādes vietu lidostā “Rīga” un baudiet bezrūpīgas brīvdienas!

Papildaprīkojums

Katras papildaprīkojuma vienības nomas maksas cena par diennaktī ir 3.00 EUR, bet ne vairāk kā 30.00 EUR par kopējo nomas periodu.

baby seat

Zīdaiņu krēsliņš bērniem līdz 1 gada vecumam

baby seat

Sēdeklis bērniem no 1 līdz 5 gadu vecumam

baby seat

Autoledusskapis

baby seat

GPS navigācijas sistēma

baby seat

Paliktnis bērniem no 5 gadu vecumam ( līdz 150cm )

Auto noma

Papildpakalpojumi

Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%

Saņemšanas/nodošanas pakalpojums

Piedāvājam izmantot pakalpojumu „Pick-up Service” – automašīnas piegāde un/vai nodošana atpakaļ klientam vēlamā vietā un laikā. Pakalpojuma cena ir atkarīga no laika un attāluma no Rīgas pilsētas centra.

A zona

Darba laikā – 10 EUR

Ārpus darba laika – 15 EUR

B zona

Darba laikā – 15 EUR

Ārpus darba laika – 20 EUR

Klientam izvēloties E-CAR nomas automašīnu saņemt kādā no trim norādītajām NESTE degvielas uzpildes stacijām Rīgā E-CAR darba laikā – pakalpojums ir bezmaksas. Ārpus darba laika – 10 EUR.

Lidostas serviss

Automašīnas piegāde un/vai nodošana atpakaļ Rīgas lidostā, stāvvietā „P 1”. Pakalpojuma cena ir atkarīga no laika, kurā vēlaties saņemt vai nodot automašīnu. “P 1” stāvvietas izmaksas apmaksā E-CAR. Par nomas periodu, kas ilgāks par 6 dienām, saņemšanas/nodošanas maksa darba laikā netiek piemērota.

Darba laikā – bez maksas/10EUR

Ārpus darba laika – 20 EUR

Izvērtējot katru individuālo pieprasījumu, piedāvājam izmantot arī personīgā šofera un transfēra pakalpojumus

Papildus autovadītājs

Papildpakalpojuma izmaksas ir 20 EUR par visu nomas periodu, neatkarīgi no dienu skaita.

Izbraukšana ārpus Baltijas valstīm

Papildpakalpojuma izmaksas ir 70 EUR par visu nomas periodu, neatkarīgi no dienu skaita.